Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

PARTI SILVER, 4 delar, div mästare, 1900-talets första hälft.

Pokal, G.A.B, h 17, ca 180gr. Skål, K.Andersson, 1927, inskription, h 11, ca 140gr. Skål, C.G.H, diam 12, ca 100gr. Klädborste, importstämplar, adligt vapen ingraverat, l 16.

Stötskador och smärre repor.

Lähtöhinta
1 000 SEK