Olof Benander

(Ruotsi, 1900-tal)
Olof Benander
(Ruotsi, 1900-tal)

OLOF BENANDER, olja på duk, signerad och daterad -63.

"Skomakargatan Gamla stan". 54 x 32.

Krackeleringar. Ytsmuts. Dåligt spänd duk.

Lähtöhinta
2 000 SEK