Karl Bennewitz von Löfen D.y.

(Saksa, 1856-1931)
Karl Bennewitz von Löfen D.y.
(Saksa, 1856-1931)

KARL BENNEWITZ VON LÖFEN D.Y., olja på duk, signerad.

Verkstadsinteriör med instrument. 63 x 87.

Fläckar. Repor.

Lähtöhinta
5 000 SEK