578583

FICKUR, 18K guld. Tiffany & Co.

Boett stämplat med "Made for Tiffany & co by Longines watch co, Switzerland 3414326".
Urets diameter ca 4,5 cm. Klockkedja i gulddublé.

Bruksslitage. Ej funktionstestad. Urtavla ställvis missfärgad. Visare böjd. Löst glas.

Lähtöhinta
6 000 SEK