579097

TALLRIKAR, 4 st, tenn. Div mästare 1700-tal.

Samuel Marnel(1748-1775), Carl Weigang(1740-1763), Carl Gustaf Malmborg(1767-1806)Stockholm och Hindrich Stickler(1752-1771/74) Malmö. Diameter 23-24 cm.

Bruksslitage och repor.

Lähtöhinta
4 000 SEK