FILMAFFISCH, litografiskt tryck, "Kärlekspiraten", 1930.

"The delightful rouge". i huvudrollerna: Rod La Rocque, Rita La Roy, Charles Byer, Sam Blum. Regi: Lynn Shores/LESL. J. Olsèns Litogr. Anst. Sthlm. Bildstorlek 100 x 70 cm. Oramad.

Ej examinerad ur ram. Reva. Kantslitage. Någon fläck.

Lähtöhinta
4 000 SEK