SPEGEL MED KONSOLBORD, ca 1920/30.

Målat trä, dekor av kvinnofigur. Spegelns bredd 42, höjd 121 cm. Konsolbordets längd 48,5, bredd 21, höjd 71 cm.

Ytslitage, sprickor, lagningar, mindre skador, senare ytbehandling samt glas.

Lähtöhinta
2 000 SEK