DEKORPLÅTAR, silver, 2 st. 1700-1800-tal. Vikt ca 479 gram.

Pressad dekor av växtslingor och änglaansikte samt texten IHS. Höjd 21 resp. 20 cm.

Slitage. Skador.

Lähtöhinta
1 500 SEK