583088

DRÄKTSMYCKEN SAMT KNAPPAR, 24 delar, silver. Vikt 85,3 gram.

Knappar med diameter omkring en cm. Spänne med niellodekor med ryska stämplar, längd 8,5 cm. Broschnål med svenska stämplar längd 7,5 cm.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK