583338

FICKUR, 14K guld, kedja av doublé, 1900-talets första hälft.

Vitemaljerad urtavla med svarta siffror samt sekundvisare. Innerboett av metall. Diameter 30 mm. Kedjans längd ca 135 cm.

Ej funktionstestad. Bruksslitage. Några mindre bucklor.

Lähtöhinta
1 500 SEK