BOKVERK, 51 band, "Svenska hem i ord och bilder", red av Abin Roosval samt Stig H:son Björkman. 1913-1964.

Halvfranska skinnband. Marmorerad.

Slitage, repor och nagg/märken. Ej fullständigt genomgångna.

Lähtöhinta
10 000 SEK