TAKLAMPA, "Bumling", Anders Pehrsson, Ateljé Lyktan, Åhus.

Lacckerad metall samt raster i plast. Höjd 23 cm, diameter 40 cm.

Bruksslitage. Missfärgad, mindre skador på rastret. Ej funktionstestad. Märken och repor. Skador.

Lähtöhinta
1 500 SEK