590661

LÅDA SAMT DRICKABACK, 2 st, trä, SSA och Racem, 1900-tal.

Låda "Glas -Sirap Burkar". Längd 52. Bredd 39. Höjd 19 cm. Drickaback för 12 flaskor. Längd 42. Bredd 32. Höjd 35 cm.

Slitage. Avslag. Drickabacken något maskstungen. Torrsprickor. Repor och märken. Fläckar.

Lähtöhinta
1 500 SEK