Lilian Dickinson

(Yhdistynyt kuningaskunta)
Lilian Dickinson
(Yhdistynyt kuningaskunta)

LILIAN DICKINSON, olja på duk, signerad. Verksam ca 1880-1883.

Soldatens avsked. 79 x 58 cm.

Dukskador och lagningar. Krackelyr. Färgbortfall.

Lähtöhinta
8 000 SEK