BOK, Verve, No 8, Vol. 2, Paris 1940.

Engelsk text - (Sista tryckta utgåvan av Verve innan Tyskland ockuperade Paris)

Bruksslitage. Skador. Ej fullt genomgången.

Lähtöhinta
1 500 SEK