troligen Johannes Hammerborg, Fog og Mørup, Danmark, 1900-talets andra hälft.

Koppar samt svartlackerad metall. Vit reflektor. Höjd 31 cm.

Repor, viss snedhet. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
1 500 SEK