594875

DAMARMBANDSUR, vitguld 18K, Rox, incabloc, 1900-talets andra hälft. Vikt tot ca 39 gram.

Rund boett, urtavla med arabiska siffror och stavindex, integrera ledat och flätat armband, längd ca 16 cm.

Slitage, smärre anlöpningar, ej funktionstestad.

Lähtöhinta
6 000 SEK