KOLONNSKÅP, 1800-talets mitt.

KOLONNSKÅP, 1800-talets mitt.

Fanerat med valnöt. Dörr med bakomliggande hyllplan och skedhylla. Välvd form. Bredd 61. Djup 38. Höjd 142 cm. Nyckel finns.

Några listbitar saknas samt några lösa. Fanerskador. Fläckar. Spricka i överkant. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
4 000 SEK