Ateljé Lyktan

(Ruotsi, Grundat 1934)
Ateljé Lyktan
(Ruotsi, Grundat 1934)

TAKLAMPOR, "Bumlingen", Ateljé Lyktan, Åhus, ett par.

Mässingsfärgad metall och underreden i plast. Etikettmärkta. Diameter 25 cm.

Ej funktionstestade. Bruksslitage i form av bl a repor och anlöpningar. Spricka i ena underredet.

Lähtöhinta
2 500 SEK