BOK, "Uplands herregårdar med beskrifvande text" av Carl-Arvid Klingspor och Bernhard Schlegel F. & G. Beijers förlag.

F. & G. Beijers förlag, Stockholm, 1881. Oblong 4:o. Gulddekorerat omslag.

Slitage, ej fullständigt genomgången, saknar vissa färglitografier. Omslag med slitage och skador. Blad med skador. Gulnad.

Lähtöhinta
2 000 SEK