GOLVLAMPA, Ateljé Lyktan, Åhus, 1900-talets andra hälft.

Kromad samt svartlackerad metall. Spegel över ljuskälla. Etikettmärkt. Höjd ca 130 cm.

Bruksslitage. Mindre färgbortfall. Märken. Spegel något löst sittande. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
1 500 SEK