603375

BESTICKSERVIS, 78 st, 1900-talets tredje kvartal.

Rostfritt stål samt skaft i orange plast. Tolv bordsgafflar, tolv bordsknivar, 16 smörgåsgafflar, 16 smörgåsknivar, tolv bordsskedar, ett par salladsbestick, åtta smörgåsknivar.

Bruksslitage.

Alkuperä - Provenienssi

Enligt uppgift inköpta på Nordiska Kompaniet.

Lähtöhinta
1 500 SEK