DUKAR, 2 st, linne, hotell Savoy, Malmö, 1900-tal.

Varierande mönster, ca 340 x 160 cm samt ca 231 x 186 cm.

Bruksslitage, fläckar, skrynkliga.

Lähtöhinta
1 500 SEK