VÄVNAD. "Maskros", signerade AB MMF (AB Märta Måås-Fjetterström), 1900-talets andra hälft.

Ur Juniblommor, komponerad 1928. 39x38 cm.

Sedvanligt ytslitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK