607698

RING, silver, vita safirer, röd rubin.

Cabuchonslipad röd rubin. Randmönster av paveinfattade vita safirer. Ringstorlek 17,5/55.

Mindre repor. Obetydligt slitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK