FLYGMODELL, SAAB, Saab-32, "Lansen". 1950-tal.

Metallfot med monterad flygplansmodell i delvis bemålad metall. Märkt med plakett. Höjd 17,5 cm.

Bruksslitage. Färgskav.

Lähtöhinta
2 000 SEK