OKÄND KONSTNÄR, olja på duk, monogramsignerad EL, 1900-tal.

Nunna vid fönster. Bildens mått 50 x 33 cm.

Ytslitage. Krackelyrer. Stötskador med färgbortfall och fläckar.

Lähtöhinta
1 500 SEK