Marc Chagall

(Ranska, 1887-1985)
Marc Chagall
(Ranska, 1887-1985)

MARC CHAGALL, efter, 2 st utställningsaffischer.

Louisiana 1970. Vence, Fetes de Paques 1954. 85 x 62 resp 70 x 50 cm.

Ej examinerade ur ram. Den ena med fuktskador i nedre marginal. Svagt gulnade och blekta.

Alkuperä - Provenienssi

Sydsvenska Dagbladets konstsamling.

Lähtöhinta
1 500 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet