PARTI PORSLIN, 13 delar, Kina.

4 koppar, 4 fat, 2 koppar med fat, kopp med lock, miniatyrurna samt tallrik. Tallrikens diam 26.

Skador. Lagningar. Nagg.

Lähtöhinta
1 200 SEK