Gustaf Möllenborg

(1796-1851)
Gustaf Möllenborg
(1796-1851)

MATSKEDAR, 6 st, silver, bl.a Gustaf Möllenborg, Stockholm, 1831. Total vikt ca 335 gram.

Samtliga i gammalfransk modell. Längd ca 20,5 - 22 cm.

Slitage. Repor, märken, fläckar. Monogramgravyr.

Lähtöhinta
3 000 SEK