SOFFA, möjligen Axel Larsson och Nils Einar Eriksson för Bodafors, 1930/1940-tal.

Betsat lövträ. Skinnklädsel med knapphäftning. Längd 202 cm.

Bruksslitage. Fläckar. Skador.

Alkuperä - Provenienssi

Enligt uppgift från Linnétandvården i Göteborg.

Lähtöhinta
3 000 SEK