Robert Thegerström

(Ruotsi, 1857-1919)
Robert Thegerström
(Ruotsi, 1857-1919)

ROBERT THEGERSTRÖM, olja på dukpannå, signerad samt intygad av Elin Thegerström á tergo.

"Rosor i blå skål". 33 x 25. Sterbhusstämpel á tergo.

Repor.

Lähtöhinta
2 000 SEK