613524

ÖRHÄNGEN, 1 par, guld och silver, diamanter, south sea pärlor. Vikt ca 21 g.

Hängande droppformade kläppar med diamanter och gråblå south sea pärlor, diameter ca 15 mm. Krok med sannolikt vita safirer. Total längd ca 46 mm.

Smärre repor. Krokar med visst ytslitage.

Lähtöhinta
8 500 SEK