TORSTEN ESBJÖRNSSON, färglitografi. Numrerad 105/325 och signerad. Säljes till förmån för "Läkare utan gränser".

Komposition. Bildstrl 71x56

Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
1 500 SEK