PRAKTPOKAL MED LOCK, silver 800/1000, barockstil, Tyskland. Ca 800g.

Bataljscener. Locket med krönande kvinnofigur med lagerkrans. Svärtad lös träsockel medföljer. Tot höjd 46 cm.

Bucklor och stötskador, bruksslitage.

Lähtöhinta
4 000 SEK