616223

ÖRHÄNGEN, 1 par, 18K vitguld, 10 diamanter och odlade pärlor, svenska stämplar 1965. Total vikt ca 4 g.

Längd ca 18 mm. Skruvsystem.

Mindre bruksslitage.

Lähtöhinta
4 000 SEK