MATSERVIS, 41 delar, flintgods, "Gröna Anna", Rörstrand. 1900-tal.

3 uppläggningsfat, 2 uppläggningsskålar, tekanna, såsskål, karott med lock, tillbringare, 6 mattallrikar, 9 djupa tallrikar, 12 förrättstallrikar och 5 assietter.

Krakeleringar. Slitage. Några delar med nagg.

Lähtöhinta
1 500 SEK