FÅTÖLJ MED FOTPALL, "Kroken", Åke Fribyter för Nelo Möbler, Knisslinge.

Stomme i betsat trä. Klädsel i beigebrun mocka. Höjd 80 cm.

Slitage. Fläckar. Repor.

Lähtöhinta
2 000 SEK