KAMERA, Rolleiflex, Franke & Heidecke, Braunschweig, 1900-talets mitt.

Med Tessar 1:3,5 f=75 mm. Nr 17872. Läderfodral med bärrem.

Bruksslitage, ej fullständigt genomgången. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
1 500 SEK