619627

NISSE BLYGER MED SÄCK OCH JULKLAPPAR, NK 2014, JoAnn Tan Studio.

Trä, tyg och plast. Nisse Blyger med en säck med julklappar. Höjd 40 respektive 80 cm.

Smärre slitage.

Alkuperä - Provenienssi

Nordiska Kompaniets julskyltning 2014.

Muut tiedot

Lähtöhinta
1 000 SEK