Christian Dior

(Ranska, Founded in 1945)
Christian Dior
(Ranska, Founded in 1945)

VÄSKA samt PORTMONNÄ, Christian Dior

Monogrammönstrad canvas i blått med blå skinndetaljer. Fodrad i beige canvas. Invändigt med ett fack med dragkedja. Etikettmärkt "CHRISTIAN DIOR BAGAGES, PARIS MADE IN FRANCE". Ca 40 x 25 x 17 cm samt 10 x 9 x 2 cm.

Slitage, repor, streck efter bläckpenna.

Lähtöhinta
2 000 SEK