MATSKEDAR, 7 st (5+2), silver, svenska stämplar 1797 samt 1808. Vikt ca 490 g.

Gammalsvensk modell. Längd ca 22 cm.

Två med ristat monogram. Smärre bruksslitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK