SKRIVBORD, 1910/20-tal.

SKRIVBORD, 1910/20-tal.

Ek. Tre lådor i front. Skiva klädd med läder. Skuren dekor. Bredd 190, djup 80, höjd 77 cm.

Senare läder. Fanerskador. Fuktskador. Nötmärken. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Lähtöhinta
4 000 SEK