VÄGGLAMPOR, ett par, 1950-tal.

Svärtad metall och plast. Tre lätt svängda ljusarmar. Höjd 46 cm.

Smärre slitage och fläckar. Skärmar lätt gulnade och med fläckar. Ej funktionstestade.

Lähtöhinta
1 500 SEK