Porträttminiatyr, biskvi-porslin, 1800-talets första hälft.

Profil. Höjd 7 cm. Otydlig signatur. Ram med förgylld oval och sammet. Längd 14 cm, höjd 16 cm.

Ej examinerad ur ram. Slitage på sammet.

Lähtöhinta
2 000 SEK