GOLVLAMPA med BORD, "Arkipelag", Niclas Hoflin, Ruben, formgiven 2005.

Metall lackad i svart. Runt hyllplan/bord samt rund fot. Böjbar överdel. Etikettmärkt. Höjd ca 120 cm.

Bruksslitage. Repor. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
2 000 SEK