Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

MÖBELGRUPP, 4 delar, rotting, 1900-talets andra hälft, möjligen IKEA.

Bestående av soffa, två fåtöljer samt bord, bordet med rund skiva av glas, diameter 78, höjd 60 cm.

Bruksslitage, blekt, torr yta.

Lähtöhinta
2 500 SEK