627786

PIPHYLLA MED LÅNGPIPOR, 11 delar, 1800-tal.

10 st pipor bla 1 kritpipa, 6 sjöskumspipor med bla silver, 2 pipor med porslinshuvuden. Höjd 35 - 96 cm.

Skador och slitage, märken, repor, ej genomgångna. Kompletterad piphylla, maskstungna delar.

Lähtöhinta
2 500 SEK