SIDEBOARD, Bartels Möbelstück, Tyskland,1960-tal, etikettmärkt. Cites-intyg medföljer.

Jakarandafanerad. Rak form, i fronten tre skåp och fyra lådor. Metallknoppar, aluminiumben. Längd 240, bredd 45, höjd 81 cm.

Slitage, delvis blekt. Smärre repor.

Muut tiedot

50528-15

Lähtöhinta
6 000 SEK