SPEGEL med KONSOLBORD, gustaviansk stil, 1900-tal.

Förgyllt och bemålat, krönet med parställda sfinxer, bordet med halvmåneformad skiva av marmor, total höjd 235, bordets bredd 64, djup 31 cm.

Pastelageskador, sprickor, smärre slitage.

Lähtöhinta
3 000 SEK